ایده تولید محتوا برای پیج اینستاگرام

وقتی تصمیم میگیری در اینستاگرام فعالیت کنی احتمالاً اولین موضوعی که به آن فکر میکنی، اینست که چه محتوایی منتشر کنی که برای دیگران جذاب باشد.

حتماً دیده‌ای عده‌ای از زندگی و روزمرگی‌هایشان محتوا منتشر میکنند، عده‌ای از تخصصی که دارند و عده‌ای هم فقط محتوای تولید شده دیگران را بازنشر میکنند.

اما واقعاً چه فرمولی برای پیدا کردن ایده تولید محتوا برای پیج اینستاگرام وجود دارد؟

بگذار اول ویژگی هایی که باید ایده تولید محتوای پیج اینستاگرام داشته باشد را بررسی کنیم؛

ایده‌ای که برای تولید محتوا در نظر میگیری باید بگونه‌ای باشد که:

  • پیجت را از بقیه پیج‌ها متمایز کند
  • ارزشی ایجاد کند که دیگران پیج را دنبال کنند
  • و بگونه‌ای‌ باشد که بتوانی برای مدت زمان طولانی بطور رایگان محتوا تولید کنی تا دیده شوی و موضوع کم نیاری.

خب برای اینکه بتوانی محتوای متفاوتی منتشر کنی که جذاب هم باشد پس باید دیدی متفاوت و یا تخصصی در زمینه‌ای داشته باشی و در مورد آن محتوای کاربردی برای دیگران منتشر کنی.

و برای اینکه بتوانی برای مدت طولانی در مورد موضوعی محتوای رایگان منتشر کنی، باید به آن موضوع علاقه‌مند باشی، در غیر اینصورت ممکن است خسته شوی.

کمی قبل‌تر آنچه در اینستاگرام اعتبار ایجاد میکرد، بزرگی عددی بود که تعداد فالوورها را نشان میداد، اما در حال حاضر برای کسی که میخواهد در اینستاگرام به عنوان یک فرد تاثیرگذار دیده شود، میزان اثرگذاری روی فالوورهایش اهمیت بیشتری نسبت به تعداد آنها دارد.

پس برای اینکه بتوانی افرادی را جذب پیج خودت کنی، برایشان ارزشی ایجاد کنی، با آنها تعامل برقرار کنی و در نهایت موثر واقع شوی، بهترین ایده تولید محتوا برای پیج اینستاگرام همین است که؛

در مورد فعالیتی که به آن علاقه داری شروع کنی به تولید و انتشار محتوا.

وقتی خودت را متعهد میکنی درباره موضوعی محتوا تولید کنی و منتشر کنی، ترغیب میشوی بیشتر در مورد آن بدانی و اگر به آن موضوع علاقه داشته باشی، نه تنها از تولید محتوا و پست گذاشتن خسته نمیشوی، بلکه لذت هم میبری.

از طرفی فعالیت در اینستاگرام به این سبک کمک میکند بیشتر در مورد فعالیتی که به آن علاقه‌مندی و محتوا تولید میکنی، بدانی و با تداوم میتوانی در آن حوزه رشد کنی.

تولید محتوا برای اینستاگرام در نوشته “تولید محتوا برای اینستاگرام” بطور کامل توضیح داده شده است.